KURUMSAL

3E olarak; en zorlu ortamlarda çalışan, en seçkin kullanıcılara benzersiz ürünler ve yetenekler sunuyoruz. Yetenekli mühendis ve üretim teknisyenlerimizden oluşan özel kadromuz ile; konseptten gerçeğe ileri teknolojiyi uyguluyoruz. Teknik destek kadromuz ile kullanıcılarımızın en kritik görevlerini desteklemek için her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Bir sonraki görevinizde gelişmiş kabiliyetlerimizin ve ürünlerimizin size nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bize her zaman ulaşabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKASI

3E'de kalite stratejisi her zaman temel kriterimiz olmuştur. Kaliteyi artırmak, yenilikçi yaklaşımları ve sürekli iyileştirmeyi bir araya getirmek için son teknoloji süreçleri tanımlar.

Tüm ürünler kontrollü bir süreç ve ortamda üretilmektedir. Ürünün sağlamlığını ve güvenirliliğini sağlamak için ürün geliştirmenin her aşamasında tasarım kontrolleri, testler ve onaylar tanımlanmıştır. Her ürün farklı kalite kontrollerinden ve askeri standart testlerinden geçmektedir. Ürünlerimiz gerçek yaşam için üretilmiştir ve zorlu koşullarda kullanıma hazırdır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

3E, bu web sitesinde yer alan bilgilerin güncel tutulmasını sağlar. 3E, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda kullanıma sunulan bilgileri değiştirme hakkını gizli tutar. Bu web sitesinin içerigi telif haklarıyla korunmaktadır. 3E'nin izni olmadan hiçbir bilgi, veri, yazı veya resim kopyalanamaz ve kullanılamaz.

İNSAN KAYNAKLARI

Bizimle aynı vizyon ve misyonu paylaşacak takım arkadaşları arıyoruz. "Bir dünya markası" olma hedefi ile yola çıkan, ileriyi düşünen bir şirketiz ve takım arkadaşlarımızın hedeflerimizi anlayıp, onlara ortak olmasını istiyoruz. Eğer bu sensen, seni ailemize davet ediyoruz.

Size daha iyi bir deneyim sunmak, site trafiğini analiz etmek ve hedefli reklamlar sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek, çerezlerin Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız.
KABUL EDİYORUM